Radwar Business Park - foto arch. Maciej Zombirt
Radwar Business Park - foto arch. Maciej Zombirt
Radwar Business Park - foto arch. Maciej ZombirtRadwar Business Park - foto arch. Maciej Zombirtdetal elewacji - foto arch. Maciej ZombirtWejście do Radwar Business Park - foto arch. Maciej Zombirt

Realizacja projektu zespołu budynków biurowych i modernizacji budynków typu Lipsk w nowoczesne centrum biznesowe w Warszawie. Projekt otrzymał nagrodę I stopnia - Budowa Roku 2009.

Radwar Business Park to nowoczesny kompleks biurowo-handlowy zaprojektowany przez naszą pracownię zgodnie z najwyższymi standardami i dbałością o komfort pracy.

Obiekt położony jest po wschodniej stronie rzeki Wisły pomiędzy mostami Łazienkowskim a Siekierkowskim, co zapewnia bardzo dobrą dostępność komunikacyjną zarówno z centrum Warszawy (Centralny Obszar Biznesu), jak i z dzielnic położonych po zachodniej stronie Wisły - szczególnie z Mokotowa, Ochoty i Woli.

Ciekawa architektura budynku, nowoczesne wykończenie, duży podziemny parking, światowej klasy rozwiązania teletechniczne i telekomunikacyjne, monitoring, kontrola dostępu czy całodobowa ochrona sprawiają, że budynek ten stanowić będzie jeden z najatrakcyjniejszych obiektów biurowych prawobrzeżnej Warszawy.

Zobacz naszą ofertę - projektowanie biurowców z myślą o najemcach.

Inwestor: CNPEP RADWAR SA

lokalizacja: Warszawa, ul. Poligonowa
pow. użytkowa: 12 824 m2
pow. garażu: 4 855 m2
pow. całkowita: 23 387 m2
realizacja: 2009-2010

Linki zewnętrze:

Centrum Naukowo-Produkcyjne Elektroniki Profesjonalnej Radwar S.A.
Urbanity.pl
Radwar Business Park 

Radwar biznes park