cityarchitekci

Studio CITY architekci. Zmiana dla rozwoju
Jako doświadczony architekt wiem, jak zbudować solidne fundamenty pod nową inwestycję. Potrafię ocenić, czy proponowany projekt sprosta wymaganiom otoczenia czy też zostanie uznany za nieudany.

Moje 20 letnie doświadczenie stało się impulsem do przekształcenia Portal sp. z o.o. sp. k. w pracownię autorską. Pod nowym szyldem CITY architekci Pracownia autorska Macieja Zombirta otwierzyłęm nowy etap, mam nadzieję, że nie tylko drogi zawodowej, ale przede wszystkim nowy etap tworzenia, który będzie moim własnym wkładem w ogólny dorobek architektoniczny kształtujący i modyfikujący krajobrazy na długie lata.

Pracownia, która zmienia miasto.
Studio CITY architekci to nowatorski projekt, w którym skupiamy się na obsłudze inwestycji miejskich, deweloperów i inwestorów prywatnych. Oferujemy rozwiązania, wychodząc naprzeciw wymaganiom nowoczesnej metropolii. W tym wszystkim nie zapominamy o najważniejszym elemencie, jakim jest człowiek.

Better city, better life.
Wystawa światowa EXPO 2010 w Szanghaju całkowicie zmieniła mój stosunek do architektury. Ważne było już samo hasło wystawy, z którym w pełni się zgadzam - tak, lepsze miasto oznacza lepsze życie. Idea miasta przyjaznego mieszkańcom zainspirowała mnie do działania. Oto geneza mojej autorskiej pracowni. Przyświeca jej przekonanie, że architektura jest dla człowieka, a nie na odwrót.

Zobacz zdjęcia z wystawy EXPO w Obiektywie Architekta.